Szukaj


Oferta AdWa Internet
· Strona główna
· Pytania i odpowiedzi
· Zasięg sieci AdWa
· Cennik pakietów i usług
· Regulamin
· Umowa i Aneks
· Oferta dla ISP
· Praca u nas

Najczęściej pobierane pliki
· 1: Cennik Usług AdWa Internet
· 2: Umowa i aneks AdWa Internet
· 3: Regulamin AdWa Internet
· 4: AVG - Anti-Virus Free 2013
· 5: Acrobat Reader - czytnik plików PDF

Menu
· Zabezpieczenie komputera
· Statystyki serwisu www
· Szukaj na stronie
· Archiwum wiadomości

 
AdWa Internet Mogilno, Stawiska, Wylatowo, Bielice, Lubin, Gozdanin, Izdby, Znin, Pakosc i okolice tych miejscowosci (usluga swiadczona przez WAWER z Mogilna) FAQ (Często zadawane pytania)Kategoria: Główna -> Instalacja

Pytanie
·  Jak działa system?
·  Skąd mam wiedzieć, czy umnie będzie można uruchomić usługę AdWa Internet.
·  Czy mój komputer musi posiadać złącze USB?
·  Czy muszę posiadać łącze telefoniczne (linię telefoniczną)?
·  Dlaczego miałbym wybrać właśnie Waszą usługę

Odpowiedź
·  Jak działa system?

System działa w oparciu o platformy sprzętowe co zapewnia dużą stabilność działania sieci i niską awaryjność. Statystyki prowadzone od początku działalności sieci AdWa.Net.Pl wykazują, że klienci mają dostęp do usługi na poziomie 98% co zalicza naszą sieć do jednych z najlepszych sieci bezprzewodowych w Polsce. Brak dostępu do sieci to nie tylko awarie ale i modernizacje naszej sieci, które znacząco wpływają na ten wynik. Klienci przewodowi do tej pory odnotowali wskaźnik 99,99% ponieważ do tej pory były to tylko modernizacje routera brzegowego.

W ramach usługi oferujemy dostęp do globalnej sieci Internet. Istnieje możliwość zwiększenia przepływności łącza do teoretycznie dowolnej (jeśli zachodziłaby taka potrzeba). W takim przypadku cena dostępu do usługi ustalana jest indywidualnie.

W naszej sieci dostęp do internetu nie jest dostępem z prędkością "do" tylko klient bez problemu powinien uzyskiwać prędkość zapisaną w umowie. Oczywiście prędkość może różnić się od zagwarantowanej, ale tylko w przypadku, gdy klient korzysta z przeciążonych serwerów, czy przepustowość jest ograniczona jakby "z drugiej strony". W godzinach nocnych jeśli występuje tzw przyspieszenie pakietów nie gwarantujemy pełnego pasma w ramach tej usługi. Prędkość w takim przypadku powinna wynieś minimum zagwarantowane w umowie.

[ Powrót na górę ]

·  Skąd mam wiedzieć, czy umnie będzie można uruchomić usługę AdWa Internet.

Całością zajmujemy się my. Jeśli tylko jesteś zainteresowany usługą poinformuj nas o tym fakcie w wygodny dla Ciebie sposób (nawet SMS) podając Imię i nazwisko oraz dokładny adres. Przyjedziemy, sprawdzimy i jeśli będą możliwości techniczne to będziemy mogli "od ręki" zainstalować usługę.

Nie podajemy dokładnie na jakich ulicach działamy, ponieważ wystarczy, że będzie po drodze do nadajnika naszej sieci jakaś stała przeszkoda i usługi nie preferujemy podłączać.

[ Powrót na górę ]

·  Czy mój komputer musi posiadać złącze USB?

Nie, chyba, że nie posiada karty radiowej, a klient chce korzystać z Routera WiFi w swoim domu. Podstawowym portem wykorzystywanym w naszej usłudze jest złącze Ethernet RJ-45, który zazwyczaj jest w standardzie w większości urządzeń komputerowych.

[ Powrót na górę ]

·  Czy muszę posiadać łącze telefoniczne (linię telefoniczną)?

Nie. System działa bezprzewodowo, kablowo, bądź światłowodowo, a sprzęt instalujemy w całości my.

[ Powrót na górę ]

·  Dlaczego miałbym wybrać właśnie Waszą usługę

"My się nie chwalimy tylko swoje robimy" - to najprostrza odpowiedź. Praktycznie nie ma u nas odłączeń ze względu na niezadowolenie klientów z jakości usługi.
Jeśli usługa miałaby działać nieprawidłowo nie wykonujemy podłączenia jak inne firmy działające w tym regionie. Dla nas nie jest ważne to, że mamy milion klientów, a to, że mamy 100% zadowolonych klientów i to jest nasza dewiza.
Jesteśmy bardzo elastyczni w obsłudze klienta, a nowoczesne rozwiązania stosowane u Nas są podpatrywane i wykorzystywane w innych firmach.

Poprostu działamy tak, jak chcielibyśmy być traktowani sami.

[ Powrót na górę ]Web site engine's code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Tworzenie strony: 0.043 sekund