Szukaj


Oferta AdWa Internet
· Strona główna
· Pytania i odpowiedzi
· Zasięg sieci AdWa
· Cennik pakietów i usług
· Regulamin
· Umowa i Aneks
· Oferta dla ISP
· Praca u nas

Najczęściej pobierane pliki
· 1: Cennik Usług AdWa Internet
· 2: Umowa i aneks AdWa Internet
· 3: Regulamin AdWa Internet
· 4: AVG - Anti-Virus Free 2013
· 5: Acrobat Reader - czytnik plików PDF

Menu
· Zabezpieczenie komputera
· Statystyki serwisu www
· Szukaj na stronie
· Archiwum wiadomości

 
AdWa Internet Mogilno, Stawiska, Wylatowo, Bielice, Lubin, Gozdanin, Izdby, Znin, Pakosc i okolice tych miejscowosci (usluga swiadczona przez WAWER z Mogilna) FAQ (Często zadawane pytania)Kategoria: Główna -> Diagnostyka sieci

Pytanie
·  Dlaczego internet działa mi wolno?

Odpowiedź
·  Dlaczego internet działa mi wolno?

Oczywiście przyczyn może być bardzo dużo, ale przedewszystkim należy sprawdzić kilka rzeczy.

 • Po włączeniu ponownym komputera wyłączamy wszystkie programy korzystające z internetu np. gadu-gadu, tlen, ICQ, SKYPE itp.
 • klikamy prawym klawiszem na ikonę znajdującą się w tzw. system tray w Windows i wybieramy Stan.
 • W pozycji ilość wysłanych i odebranych bajtów lub pakietów nie powinna się zwiększać (poniewaz zamkneliśmy wszystkie programy korzystające z internetu)
 • Jeśli powyższa wartość się zwiększa a w szczególności kiedy ilość wysłanych bajtów/pakietów jest większa niż odebranych może oznaczać to jedynie, że posiadamy jakiś robak lub robaki internetowe, które wysyłają się do innych użytkowników internetu
 • W powyższym przypadku należy dokońac usunięcia robaków i wirusów z komputera za pomocą odpowiednich programów, lub wezwania nas w celu ich usunięcia.

  Winą wolnego działania może też być pogorszenie sie jakości sygnału radiowego lub inne uszkodzenie sprzętu. Moc sygnału oraz inne parametry sprawdzimy po telefonicznym zgłoszeniu lub wpisaniu zgłoszenia przez Panel klienta WWW.

  [ Powrót na górę ] • Web site engine's code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
  Tworzenie strony: 0.038 sekund