Przepięcie przyczyną problemów na Stawiskach
Data: 04-06-2010 o godz. 22:06:35
Temat: Awarie AdWa Internet


W dniu dzisiejszym dokonaliśmy naprawy nadajnika na Stawiskach. Okazało się, że został uszkodzony zasilacz mimo wszelkich możliwych zabezpieczeń a dodatkowo uszkodziły się najczulsze elementy urządzenia - karty radiowe.

Przy tej okazji ponownie przypominamy, że zgłaszanie problemów z internetem jest obowiązkiem każdego użytkownika. My nie jesteśmy w stanie wróżyć, jak internet działa. My monitorujemy stan naszych nadajników, ale jeśli widzimy aktywność użytkowników, nie podejmujemy działań.
Konkretne zgłoszenia są zawsze mile widziane. Zgłoszenia typu: od 4 dni nie działa internet, nie podając imienia nazwiska i krótkiego opisu usterki nic nam nie dają.

Przy okazji informujemy, że od 1 czerwca znieśliśmy 4 krotne przyśpieszenie łącz dla technologii 2,4 GHz, gdyż powodowało to więcej złego niż dobrego, a jest to spowodowane ograniczeniem technologii 2,4 GHz.Artykuł jest z AdWa Internet Mogilno, Stawiska, Wylatowo, Bielice, Lubin, Gozdanin, Izdby, Znin, Pakosc i okolice tych miejscowosci (usluga swiadczona przez WAWER z Mogilna)
http://adwanet.pl/

Adres tego artykułu to:
http://adwanet.pl//modules.php?name=News&file=article&sid=245