Nowy cennik jak zawsze - dla wszystkich abonentów naszej sieci
Data: 13-11-2010 o godz. 13:16:38
Temat: Informacje


Od 1-go grudnia wprowadzamy nowy, bardzo atrakcyjny cennik usług AdWa Internet.

Zmiany w cenniku dotyczą przede wszytskim przywrócenia zwiększenia limitu pobierania danych w godzinach nocnych, oraz rozdzielenie usług w technologii 2,4GHz i 5 GHz ze względu na ograniczenia tych technologii.

Teraz największy pakiet jaki można mieć na starej technologii to 512 kbps, ponieważ wyżse prędkości nie mają najmniejszej szansy na prawidłowe działanie.

Wszystkie osoby, którym aktywacja wydawała się droga w naszej sieci - mogą teraz skorzystać z nowej niższej ceny aktywacji, oczywiście nic nie jest za darmo i musiała powrócić opłata za zmniejszenie prędkości łącza na niższą, ale prosze się nie obawiać, ponieważ osoby podłączone na starych zasadach takiej opłaty nie będą miały pobieranej, jak również, jeśli zmniejszenie prędkości odbędzie sie z powodu braku możliwości technicznych.

Cennik dostępny na stronie:
http://adwanet.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=1Artykuł jest z AdWa Internet Mogilno, Stawiska, Wylatowo, Bielice, Lubin, Gozdanin, Izdby, Znin, Pakosc i okolice tych miejscowosci (usluga swiadczona przez WAWER z Mogilna)
http://adwanet.pl/

Adres tego artykułu to:
http://adwanet.pl//modules.php?name=News&file=article&sid=248